0 com

yayınladığım albümler

internette bulmakta zorlandığım doksanlı yıllara ait bazı albümleri paylaşıma sunuyorum. en azından benim gibi sevdikleri albümleri arayıp eziyet çekenlere yardımı olur diye düşünüyorum. olur bence. olur gibi. olur değil mi? olur olur.
0 com

Teoman - Teoman(1997)


 


Güzel albümdür keyifle dinlemeler...
0 com

Kurban ‎– Kurban (1999)


2 com

sarı bıyık


izleyeniniz var mıydı bilmiyorum ama gecenin bir yarısı flash tv'yi izlediğimi, sabah yediğim yemeğin ne olduğunu hatırlamamdan daha net hatırlıyorum.  gayet samimiydi, belki milyon kez konusulmustur ama garip bir cekiciliği vardı dizinin. öyle işte .
0 com

önce parayı görelim


0 com

JLo


0 com

odunumu getirin banabel aritmetiği gibi bir şeyler düşünüyorum yalnız odunla pek ince göremeyebilirim!
0 com

rispekt


0 com

fish fingers


ya da siz nasıl derseniz.
0 com

neden saçların beyazlamış arkadaş!


sadece saçlar da değil gibi!
0 com

Merlin
Beş sezon takip ettiğim dizi bitiyor. Heyecanla izlemeye başladığım ilk sezondan sonra son sezonları bayat gelmeye başlamıştı ama yine de takip ediyordum. Beklenti içerisine girmeden sonunda ne olacağı olan sahneleri bolca içerisinde barındıran bir diziydi Merlin. Çerezlik dizi dedikleri diziyi 5 sezon takip ettim ve 5 bölüm sonunda veda edecek. Morgana ile Camelot arasına sıkışan dizinin ölümü yakın ve bence de gerekliydi. Her neyse benim izlemekten keyif aldığım bir dizi bitiyor hepsi bu. Son olarak Guinnevere'i oynayan karakter biz izleyicilerin sabır taşı olmuştur. Söyleyeceklerim bu kadar hadi şimdi dağılın.
0 com

gözünüzü ayırmayın bakın neler olmuş

 

Yalnız Almanya'yı ne kurcalamışlar yahu!
0 com

all in one


0 com

neremle gülsemBu adamlar milletinvekili!
2 com

Kargo - Yalnızlık Mevsimi


 


0 com

ben de diyorum


ben de bir sorun var ama ne? derken biraz araştırıp buldum. yazık lan bana.
0 com

maykıl


0 com

barça bizi çağırıyor


Sport.es sitesinin düzenlediği ankete katılan Katalan ekibinin taraftarları, yüzde 44 ile Galatasaray'ın kendilerine rakip olmasını istemiş. Barcelona taraftarının en az oy verdiği takım ise yüzde 7 ile Shaktar Donetsk. Diğer oylama sıralaması: Milan'a yüzde 21, Arsenal'e yüzde 16 ve Porto'ya yüzde 12 oy vermişler.
0 com

0 com


0 com

Sorumluluk


Licia Ronzulli Avrupa Parlamentosu üyesi. Oturumları kaçırmamaya özen gösteren bir üye. Kızı Vittoria ise parlamento'da büyüdü desek yeridir. Annesinin kucağında 2 yıldır parlamento yollarını aşındırmış :)
0 com

işte bu harika oldu


0 com

0 com

Braga 1-2 Galatasaray Özet 05.12.2012

Özet görüntüleri Buraya tıklayarak indirebilirsiniz!
0 com

Braga-Galatasaray 5 aralık 2012


Kadrolar
Maç raporu
Maç Sonu
Oyuncu İstatistikleri
Takım Pas dağılımı
Takım taktikleri
0 com

geldim gibi


çok sert gelmiş de olabilirim bilemedim.
Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.