0 com

can sıkıntısı

bilgisayar oyunlarıyla uğraşmayın derim. mesela ben uğraşamıyorum. beni dinlemiyorlar.
0 com


0 com

evde kalmaya son.

1 com

Armani


Megan Fox


Rafael Nadal


Armani Jeans
Sexy/Yaz 2011
0 com

biscolata coştu beylerşölen, erkekleri kenara öyle bir koydu ki kaldırana aşkolsun.hedef kitle belli artık şimdi dağılın.
0 com

börtü böcek koalisyonu.
böcek başganım:  Steampunk Insect
0 com

güvercin hakları.

güvercinlerin de günümüz haberciliğinde çağın gerekleriyle donanmaları en doğal hakları.
şimdilik 1 gb ile idare eden güvercinler istediklerini almışlar gibi gözüktüler.
0 com

yıllık maliyet


umutuyore.
2 com

adam biraz haklı beyler

adnan polat'ın bugün yaptığı konuşma tatmin düzeyi yeterli olmasa da birçok konuyu hasıraltı etse de benim için başkana yakışan kabul edilebilir bir konuşmaydı.şimdi haksızlık etmeyelim zor günlerde elini taşın altına koyan kendisidir.uzun yılllardır söz üzerinde kalmış fikirleri hayata geçirdi. ayrıca konuşması arasında dillendirdiği şeffaflık hassasiyeti konusunda kendisine katılıyor ve bu yönü dolayısıyla bir galatasaray'lı olarak teşekkür ediyorum.mehmet helvacı için bir şey söyleyemeceğim, tanımıyorum.birçok zorluğun üstesinden gelindiğine inanıyor sportif başarının da biran önce gelmesini temenni ediyorum.tadımız kaçmasın diye hükümeti ağzıma almıyorum.bak yine keyfim kaçtı.
1 com

Ceylan Ertem - SolukMÜZİSYENLER
Ceylan Ertem, Ayşe Tütüncü, Gökhan Sürer, Çağrı Sertel, Bilal Karaman, Berkant Çelen, Cenk Erdoğan, Cihan Mürtezaoğlu, Levent Özer, Şevket Akıncı, Barış Ertürk, Can Ömer Uygan, Ersin Özer, Mert Fehmi Alatan, Meriç Demirkol, Oğuz Büyükberber, Serhan Erkol, Sinan Sakızlı, Tobias Klein, Ahmet Kenan Bilgiç, Elif Dikeç, Gaye Biçer, Gaye Su Akyol, Mustafa Özşamlı, SehaCan, Gökçen Dilek Acay, Ömer Öztüyen, Tom Camidge, Çoşkun Karademir, Amy Salsgiver, Kerem Sefil, Alp Ersönmez, Cemil Tatlıpınar, Kağan Yıldız, Murat Çopur, Okan Kaya, Ozan Musluoğlu, Can Güngör, Ediz Hafızoğlu, Gökçe Gürçay, Kerem Öktem, Onur Alatan, Şenol Küçükyıldırım
ALBÜMDE YER ALAN PARÇALAR
 1. Evim Nerde
 2. İnsandık
 3. Bırakma
 4. Gidip Dinlenmeliyim
 5. Mi Minör
 6. Torun
 7. Fikrimin İnce Gülü
 8. Nazım’a
 9. Kızılcıklar Oldu Mu
 10. Sombahar
 11. Çok Yakın
 12. Müzikten Uzak
 13. Gönül Dağı Intro
 14. Gönül Dağı
 15. Şenaypilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.
0 com

isyan


isyanların efendisi.
2 com

dev hizmet: mario

0 com

xabi & nagoreXabi Alonso
Nagore Aramburu
Vogue 2011
İspanya 
0 com

up

0 com

video oyunları ve gerçek yaşam
0 com

çemçük sevdim çemçük kaldı.


hep gülerim kullanılan bu sıfata.umut sarıkaya'nın kulakları çınlasın.
0 com
0 com

matem

yas ilan eden: Karine Basilio.
model: Luisa Bianchin
0 com

kazaklara gelmek0 com
0 com

evim güzel evim.


ev sahibi : Carlos Nunez 
0 com

kıç yalayıcılığı


yalnızca bir örnek.
yuh sonrası hortlayan demokrasi savunucularının verdikleri  tepkinin 'özü' yukarıdaki gibidir.
0 com

creed

0 com
0 com

dünya'nın sonu.

tüm bunların sebebi: Lauren Cohen.
Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.