0 com

Felipe Melo Galatasaray’da

Galatasaray Sportif AŞ, geçtiğimiz sezon İtalya’nın Juventus takımında forma giyen Felipe Melo ve kulübü Juventus ile oyuncunun kiralık olarak Galatasaray transferi konusunda her konuda anlaşmaya varmıştır.

Galatasaray Sportif AŞ tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklamada bu transferle ilgili olarak şu ifadelere yer verildi.
Felipe Melo de Carvalho’nun Juventus Football Club S.A.’dan satın alma opsiyonlu olarak kiralanması konusunda anlaşma imzalanmıştır. Oyuncuya 2011-12 sezonu için net 3.300.000 EUR ve maç başına 30.000 EUR ücret ödenecektir. Juventus Football Club S.A.’ya kiralama bedeli olarak 1.500.000 EUR ödenecek olup, Galatasaray’ın 31.5.2012’ye kadar bildirilmek kaydıyla 13.000.000 EUR bedelle oyuncuyu satın alma hakkı vardır.
2 com

Tooth Fairy AffairBy Izabela Melamed, the animation, using pencil on paper.
Music: Jack Brewer.
0 com

morrissey

2 com

görüşlerin efendisi

0 com

yıbırta

0 com

muslera

Profesyonel futbolcu Nestor Fernando Muslera ile Şirketimiz arasında varılan mutabakata göre; Futbolcuyla 2011-2012 sezonundan başlamak üzere 5 futbol sezonu için sözleşme imzalanmıştır. Buna göre Futbolcuya her sezon için 2.000.000 EUR ödenecektir.

Ayrıca Futbolcunun federatif haklarında pay sahibi olan Wanderers Montevideo kulübüyle Futbolcunun federatif haklarının tamamen kulübümüze devri karşılığında Wanderers Montevideo'ya 3 yıllık vadeye yayılacak şekilde 6.750.000 EUR miktarında ödeme yapılması konusunda anlaşmaya varılmıştır. 

Galatasaray Sportif AŞ
0 com

cadillacs and dinosaurs

bilen bilir mustapha derdik bu oyuna :) atari salonlarında favori oyunlardan biriydi. nostalji yaşamak isteyenler için gelsin.

dosyayı indirdikten sonra içerisindeki cadillacs & dinosaurs toplu iş dosyasına  tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz. tabiri caizse jeton atmak için 5 tuşunu, karakterleri seçmek için ise 1 tuşunu kullanın.
zıplama: alt
yumruk: ctrl
yön tuşları: klavyenizin up,down, right ve left kombinasyonuna ait tuşlardır.

hadi kolay gelsin.
nostalji bir tık ötede.
0 com

bilemedim

0 com
0 com

capon işi2011 bayanlar dünya kupası'nı japonya kazandı. dün copa america maçı olan brezilya - paraguay maçıyla aynı saatlerdeydi. ben bu maçı tercih ettim ki iyi ki etmişim harika bir maçtı. kaçıranlara tekrarını izlemelerini tavsiye ederim.

ödüller
altın top: Homare Sawa
gümüş top: Abby Wambach
bronz top: Hope Solo

altın ayakkabı: Homare Sawa
gümüş ayakkabı: Marta
bronz ayakkabı: Abby Wambach

altın eldiven: Hope Solo

en iyi genç oyuncu: Caitlin Foord (AUS)

Fair Play ödülü: Japan

All-Star Team:

kaleciler: Ayumi Kaihori (JPN) and Hope Solo (USA).

defanslar: Alex Scott (ENG), Laura Georges (FRA), Erika (BRA), Saskia Bartusiak (GER), Sonia Bompastor (FRA) and Elise Kellond-Knight (AUS).

defansif orta saha: Shannon Boxx (USA), Homare Sawa (JPN), Caroline Seger (SWE) and Jill Scott (ENG).

ileriye dönük orta saha: Kerstin Garefrekes (GER), Shinobu Ohno (JPN), Louisa Necib (FRA), Anonman (EQG), Aya Miyama (JPN) and Lauren Cheney (USA).

hücumcular: Lotta Schelin (SWE), Marta (BRA) and Abby Wambach (USA).
0 com

hafta sonu caz keyfi #1Haftasonu Caz Keyfi - Catherine Donato - At Last.mp3
Haftasonu Caz Keyfi - Gina Fleur - Sway.mp3
Haftasonu Caz Keyfi - James Tresor - All Of Me.mp3
Haftasonu Caz Keyfi - Janet Sidel - A Man And A Woman.mp3
Haftasonu Caz Keyfi - Jessica Fields - L.O.V.E..mp3
Haftasonu Caz Keyfi - Jessica Fields - Quando Quando Quando.mp3
Haftasonu Caz Keyfi - Julianna Chemie - Cry Me A River.mp3
Haftasonu Caz Keyfi - Louis Cesar - Ne Me Quitte Pas.mp3
Haftasonu Caz Keyfi - Nicki Halley - All The Way.mp3
Haftasonu Caz Keyfi - Rita - Its Woderful.mp3
Haftasonu Caz Keyfi - The Max Orinello Orchestra - Aint Misbehavin.mp3
Haftasonu Caz Keyfi - The Max Orinello Orchestra - Willow Wip For Me.mp3


indir
0 com

Galatasaray 2011-2012 Formalar


0 com

jimmy jump


copa america'da da boş durmuyor.
Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.