2 com

Maria Sharapova


3 com

Toni Roma'da


Roma 6 aylığına İtalyan aygırına kucak açtı.Besili hayvandır kendisi, iş yapar Roma'da.
5 com

Futbol Günlüğü


2 Ocak Cumartesi
17.00 Middlesbrough – Man. City /NTVSPOR – FA Cup
19.15 Reading – Liverpool (NTVSPOR) – FA Cup
21.00 Barcelona – Villarreal / NTV)
23.00 Atletico Madrid – Sevilla / NTVSPOR
3 Ocak Pazar
15.00 Man. United – Leeds United / NTVSPOR – FA Cup
18.15 West Ham – Arsenal / NTVSPOR – FA Cup
18.00 Zaragoza – Deportivo / NTV
20.00 Mallorca – Athletic Bilbao / NTVSPOR
22.00 Osasuna – Real Madrid / NTV
8 com

İkibinonyüzbinmilyonbaloncukyuttumHerkese kendi temennileri dahilinde bir yıl diliyorum, yok olmadı istemiyorum bu yılbaşı öğüdünü derseniz siz bilirsiniz skme yani.Hadi gidin eğlenin seviyorum sizi, ha yok bizim için farketmez senin sevip sevmemen diyorsanız siz bilirsiniz daha önceki durum analizim şu an içinde geçerli.Hah şimdi oldu, iyi yıllar.
0 com

Andriy Voronin


Benitez Voronin'i gönderecek haberleri iyice ayyuka çıkmaya başladı.Peki Voronin ne mi yapıyor? Bence keyif...
4 com

Accuk Gülümse


Cafu emmi Carlos emücenin sırıtma katsayısına yardımcı olmaya çalışırken...
6 com

Öyle Bala Böyle Parmak


Ümit Karan, sahibi olduğu Frame isimli gece kulübüne eğlenmeye gelen Erman Toroğlu'nu kovmuş.Etme bulma dünyası işte, zamanında Toroğlu Maraton programında  : “Ümit bütün golleri bu gece attı. Yarına gol kalmadı” demişti.Yamulmuyorsam Ümit o gün evlenmişti .Öyle bala böyle parmak gösterirler işte!
3 com

Kanguru Ronaldo


Marcelo 1.71 boyunda.Fena zıplamamış hayvan :)
3 com

Van Der Sar'a Süresiz İzin


Van Der Sar'ın eşi beyin kanaması geçirmiş.Manchester United yönetimi de Van der Sar'a süresiz izin vermiş.Geçmiş olsun Van der Sar diyerek bitiriyorum.

"Van der Sar için şu anda en iyi yer eşinin yanı. Kendisi takıma ne zaman isterse dönebilir. Dualarımız Anne-marıe ve Edwin ile birlikte"
Alex Ferguson
5 com

Spor'un Hangi Yüzü?


1 com

Dimitar BerbatovEvrim öncesi Berbatov Rüştü Asyalı'ya mı benziyor ne? Sanki suratını verniklemişler gibi! Bir Aykız eksik!
3 com

Guti'nin Beşiktaş'a Gelme İhtmali Üzerine


Çok yakın arkadaşım, dostum Recep buna çok sevinecektir.Umarım gelir, kendisini çok sever ama ben sever miyim? Hayır :) Takıma sokmam derler ya işte öyle birşey :)
0 com

Styles #David Beckham


Bu elemanda mala bağladı son zamanlarda! Victoria'nun sorunları var ilgilenemiyor sanırım kendisiyle...Bu ne hal lan!
0 com

Lebron James


0 com

Yanlış Zaman Yanlış İnsan


Hakem Lee Mason için iyi bir zaman olmasa gerek.Stoke City'li Glenn Whelan ile aralarıdaki elektriğin yararlı sonuçlar doğurmadığı bir gerçek!
1 com

Wenger Saçmalatmaca


"Bazı oyuncular örneğin Stoke City'li Delap şut gibi taç atıyor ama kullandığı güç, futbolun içinde olan bir kuvvet değil. Bu da bence adaletsizlik yaratıyor. Bunun yerine taçlar ayakla kullanılabilir böylelikle oyun daha hızlı olur"
 Arsene Wenger

ya bir sıyrıl Wenger ne diyon ya!
1 com

Futbolcu'nun Canı


Erzurumspor'da yolunda olmayan her şey tıkırında! Futbolcular külübün mali problemleriyle kucak kucağa otururken artık canlarına tak etmiş olacakki maç öncesi böyle bir protesto'ya karar vermişler.


Bir zamanlar birinci lig'de kendini gösterdikten sonra yönetim zaafiyeti sonrası magma ligine doğru yolalan birçok takım gibi Erzurumspor'da emin adımlarla alt lige gidiyor.Geçmiş olsun diyelim.
0 com

İnanmak


Umut, yoksulun ekmeğidir.
Thales
0 com

Adım Adım AslanTepe #27 Aralık 2009


Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.