Yelena Isinbayeva


Berlin’deki Dünya Şampiyonası’nda sırıkla atlamada ‘sıfır’ çekerek büyük hayal kırıklığı yaşatan Yelena Isinbayeva, bu başarısızlığın
acısını Zürih’te 5.06metreyle dünya rekoru kırarak çıkardı. 4.81 metreyi ilk hakkında geçerek jackpot için birinciliğini garantileyen Rus atlet, seyircilerin müthiş desteği altında 5.06 metreyi de rahatça aşarak kendisine ait dünya rekorunu bir santimetre daha geliştirdi. Isinbayeva, böylece toplamda 27. dünya rekoruna ulaştı.Senin başarın bizim başarımız senin mutluluğun bizim mutluluğumuz Isinbayevacığım.

1 akıl fikir:

koala | 29/8/09 17:50

Yelena her şeyimiz laf ettirmem kimseye. Gerçekten de atletizm tarihinin en büyük bayan etletlerinden biri oldu çoktan.

Dünya Atletizm Şampiyonası'nda ağlarken gördüğüm zaman inanılmaz üzülmüştüm.

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.