Sikörtıl Seni Seçtim

3 akıl fikir:

SirEvo | 25/12/09 01:53

İlk yarı 6, ikinci yarı 8 gol yemiş kaleci. Eğer 14 golü birden aynı kaleci yediyse, yani kaleci değişikliği olmadıysa hiç, çok ama çok üzülürüm. Yazık adama ya, hayatı boyunca unutamayacak 14 gol yediğini. Pff, rezilsin Ajax..

arnawut | 25/12/09 09:29

bende üzüldümm açıkçası adamların haline. Çok amatörler. AJax'ın bu kadar kasmasının mantığı yok. bahis falan döndüyse bilemem. ama unutlumz bigün olmuş rakip takım oyuncuları için, hele bide genç oyuncular için ölüm...

Bora-MAN | 25/12/09 12:49

Tabi SirEvo bir bjk li olarak biliyor çok gol yemenin nasıl bir duygu olduğunu o yüzden üzülmüş :D :D

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.