Gerrard'ın Real İhtimali

Mourinho eşeğini sağlam kazığa bağlamayı seviyor.Önce Rooney'e olan beğeni salyalarını akıttı şimdi de Gerrard için aynı istek ve arzu içinde.Bu transfer gerçekleşirse Real Madrid için 'cuk' olur.Reina'nın ise kaptanına bir çift sözü var:

"Umarım Gerrard, Real Madrid'in teklifine sıcak bakmıyordur. Onu daha uzun yıllar Liverpool forması altında görmek istiyorum. Real'in onu neden istediğini anlayabiliyorum. Mourinho onu çok iyi tanıyor. Onun dünyadaki en iyi oyunculardan biri olduğu gerçeğini kabul etmemiz lazım. Takım arkadaşlarının seviyesini yükseltebilen bir oyuncu olduğu ortada"

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.