ben başkan olsam


Profesyonel futbolcularımızdan Ayhan Akman, Barış Özbek, Aykut Erçetin  ve Gökhan Zan'ın sözleşmeleri, oyuncularla yapılan karşılıklı anlaşma sonucu feshedilmiştir.

Ayhan Akman, Barış Özbek, Aykut Erçetin, Gökhan Zan'a kulübümüze verdikleri hizmetlerden ötürü teşekkür eder, kendilerine yeni kariyerlerinde üstün başarılar dileriz.


Profesyonel futbolcumuz Server Çetin'in  Fransa'nın Marsilya kulübüne transferi için taraflar arasında her türlü konuda anlaşma sağlanmıştır.

Servet Çetin'in Marsilya'ya transferi yapılacak olan sağlık kontrolü sonrasında gerçekleşecektir.


Galatasaray Spor Kulübü
Şimdilik elimden gelen bu kadar, hayallerimi bile zorlayamıyorum o derece!
*Bu arada Lorik Cana'yı birçok kişinin aksine bu maçta beğendiğimi söylemeden geçmek istemem.

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.