Despicable Me

çok güzeldi. izlemek için neden bu kadar geç kaldığımı bilemiyorum.son yıllarda izlediğim en iyi animasyondu diyebilirim. izlemeyen varsa izlesin derim. bak hala gülüyorum. baba olmayı istemek fikrinin sebebi: agnes.  ahaha gru'nun karşısında sinir bozucu ses çıkarma mevzusunu akıllardan çıkarmak mümkün değil.güzeldi.tez izlensin. ve minion'ları da alıp evde beslemek gerek. bunların oyuncakları, anahtarlıkları falan yok mu.

4 akıl fikir:

SirEvo | 7/1/11 02:09

minyonlar müthiş ya. animasyon da müthiş. ama wall-e ve up seviyesinde değil kesinlikle.

hedehödö | 7/1/11 02:23

ben çok eğlendim diyebilirim.wall-e ve up'tan farklı bir konumda olduğunu düşünüyorum. zaten animasyonun bütününe hakim bir enerji var.bunu rahatlıkla hissedebiliyorsun. gelişme sonuç senkronu beni fazlasıyla mutlu etti :) up'ın açıkçası duyguların işleyişi bakımından öncü olduğunu düşünüyorum. o konuda haklısın.

Leah | 7/1/11 03:11

Agnes'e ölünür ulan. Çok sevdik biz o tontişi izlerken. :D

hedehödö | 7/1/11 13:42

@leah
agnes allah'ın özenine maruz kalmış olabilir :D

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.