zemana antilogger 1 yıllıkbilgisayarınızdan banka işlemleri veya kişisel bilgilerinizi içeren işlemler yapıyorsanız bu yazılımı bilgisayarınıza kurun. bilgisayarınızda sizi izleyen başka bir göz varsa o gözü bu program çıkarır. şuradan verdiğim link kampanya ürünüdür güvenle kullanınız.

2 ekime kadar etkinleştirmeniz gerekir. elinizi çabuk tutun.

lisansı almak için:

1. click here to download now butonuna basın.
2. açılan sayfada proceed to checkout butonuna basın.
3. sizden istenilen bilgileri girip place order butonuna basın.
4. açılan sayfada lisans linki ve indirme linki karşınızda olacak.
5. bitti.


* aldığınız lisansı etkinleştirmek için:
bilgisayarınıza kurduğunuz programı açın.
programın sol alt köşesindeki 15 gün içinde deneme lisansı sona erecek gibi bir yazı var ona tıklayıp size verilen lisansı girin tamamdır. ben aktif ettiğimde 400 gün verdi. yukarıda attığım fotoğrafta da görüldüğü gibi.

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.