Hesap Vakti


Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu aldı eline sazı bakalım hangi türküyü çalacak! Aziz Yıldırım'ın peçeteye yazıp gönderdiği şarkı çalınacak mı? Göreceğiz...

2 akıl fikir:

Griffith | 28/10/09 14:05

Yapma gözünü seveyim.:)Arda ve Balta'nın pfdk'ya gönderilmemesi skandal yahu.Baroni'nin sevkedilmemesi de Fenerbahçe'ye sus payından başka bir şey değil.İngiltere'de Adebayor denen adam 3 maç ceza alıyor Hakan Balta'nın yaptığı hareketin aynısı için.Lugano yapsa çoktan kesmişlerdi cezayı.Aziz'in peçetesi diyorsunuz hala.5 maç saha kapatma da istemiyorsundur inşallah.:)

Wes | 28/10/09 21:17

Griffith gelme üzerime zaten yenildik :))

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.