F1 Montreal


Kanada Grand Prix'sinin Formula 1 Dünya Şampiyonası'na yeniden dahil olması için gereken finansal anlaşma sağlandı.


Kanada ve Quebec Bölgesel Hükümeti ile Montreal yerel yönetimi ve kentin turizm kurulu, gelecek 5 yıl boyunca, yılda 15 milyon dolar yatırım planı içeren bir anlaşma yapıldığını duyurdu.


Kanada Grand Prix'si yerel organizatörler ile Formula 1 yönetimi anlaşamadığı için şampiyona bu yıl Kanada'ya uğrayamadı.Ancak yarış 1967'den beri Formula 1 Dünya Şampiyonası'nın bir parçası ve 1982'den beri sadece Montreal'deki Gilles Villeneuve pisti'nde düzenlendi.

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.