Cücük

Josep Guardiola, Körfez ülkesinin 2022 Dünya Kupası adaylığıyla ilgili kendisine yapılan “elçilik” teklifini kabul etmiş.İbiş'ten nağmeler:
“Bir süre Katar’da da yaşamıştım. Konuyla ilgili çok ısrarcıydılar ve bana karşı yaklaşımlarını da dikkate alınca bu görevi kabul ettim”  
  
Ne kadar aldın acaba merak ediyorum.Ne aldın onu da merak etmiyor değilim! Alma demiyorum, skime yani de bu sahtecilik artık mide bulandırır oldu isyanım yalan dolana ülen dakjdkla

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.