Yılmaz Hoca'nın Toshackları

Futbol Federasyonu Guus Hiddink ile anlaşmış.
Bıdı bıdıları bir kenara bırakırsak bu Federasyon senin toshacklarına kurban olsun be hocam...Ya arkadaş bu takım kimlere kimlere emanet edildi şu adama ucundan bile göstermediniz! Lan hevesini alasıya kadar bari çalıştırsaydı dedik onu da yapmadınız, neymiş efendim: yabancı bokunda boncuk varmış bizimkilerde yokmuş!..
Başka bahara artık Yılmaz Hocam, bekliyor olacağız(en azından ben beklerim gibi) senin milli takımla birlikte yaldır yaldır eseceğin günleri...

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.