Ada #Zombilerin Düğünüaskdjkashdajsdh çok güldüm lan.Bu filmi izleyin ama kendinizi bırakın bi rahat olun, kasmadan izleyin.Yok sanatsal yok bütçe yok oyunculuk demeden bir şeyler beklemeden adam gibi tribe girmeden bi' Atilla Dorsay olmadan izleyin.Ben çok eğlendim, sıkılmadan izledim.Vaktiniz varsa izlemenizi tavsiye ederim, izleyin lann işte n'olcak, çocuklar yapmış bişiler.İzlemeyenin ben taa.

1 akıl fikir:

koala | 2/4/10 16:38

Pazartesi günü izledim, açıkçası ben de çok güldüm izlerken. Öyle çerez 85 dakikalık film, unut gitsin sonra ama o süre içinde eğlen

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.