Galatasaray Cafe Crown 100 - Bornova Belediye 67

Abdi İpekçi'ye gidecektim bugün tüm aksilikler beni buldu neyse, kazandık mutluyuz, gururluyuz helal olsun size Aslanlar.Umarım seneye Jasaitis, Wilkinson ve Rancik kalır.Yönetimin bu sene bütçeyi artırması sorusu 2 ay içinde gerçekleşecek olan birleşme sonunda cevap bulur gibime geliyor.

4 akıl fikir:

nothing | 24/4/10 21:04

Birleşme mi? :s kimle neyle birleşiyoruz?

hedehödö | 24/4/10 21:12

Galatasaray Sportif ile Galatasaray Futbol A.Ş'nin birleşmesi önümüzü görmemizi sağlayacak.
Şu anda her şey flu.

[Uğur !] | 24/4/10 21:18

bence telekom ile birleşsinler

[Uğur !] | 24/4/10 21:21

hocam ne diycem; şu wowzio olayına girmek istiyorum. ikametgah,nüfus cüzdanından hariç ne istiyorlar? cidden bi ara uğraşmıştım fakat nafile. ne yazdında abi ne demek buyur dediler. örnek bir mail istiyorum haberin olsun.

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.