Üstad

Seçim yapmam gerekse tereddüt etmeden Zidane derim.Belki Pele ya da  Maradona'nın döneminde yaşamadığım içindir bilemiyorum ama Zidane bir başkaydı işte...
O'nun ardından Kaka'dır benim gözümde bayrağı taşıyan.Formsuzluğu canımı sıkmıyor değil! Dünya kupasına kadar izin veriyorum kendisine; kafası bi dağınık başka yerlerde, dalıcam ağız burun! Dünya Kupası'nda onu izlemek benim için büyük bir zevk olacak.Çabuk toparla kendini be adam!

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.