şark kurnazı

önce : "Başkan David Gill ile yaptığımız görüşmeler pek olumlu geçmedi. Ben de ona yeni bir sözleşme imzalamayacağımı söyledim. Sir Alex'in bu durumla ilgili ne söyleyeceğini merak ediyordum. Dün söyledikleri beni çok şaşırttı. Kulübe karşı bir kırgınlığım yok. Manchester United'a derin bir saygı duyuyorum. Buradan ayrılmak istiyorum çünkü geleceğime dair hırslarımı tatmin edemeyeceğimi düşünüyorum. Hepsi bu" 


sonra: "United ile anlaşmaya vardığım için mutluyum. Son günlerde menajerimizle ve yöneticilerle yaptığım görüşmelerde takımda kalmaya verdim. Buradamutlu olduğumu yeniden anladım. Ait olduğum yerde daha başarılı olmak için çabalayacağım" 

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.