Ceylan Ertem - SolukMÜZİSYENLER
Ceylan Ertem, Ayşe Tütüncü, Gökhan Sürer, Çağrı Sertel, Bilal Karaman, Berkant Çelen, Cenk Erdoğan, Cihan Mürtezaoğlu, Levent Özer, Şevket Akıncı, Barış Ertürk, Can Ömer Uygan, Ersin Özer, Mert Fehmi Alatan, Meriç Demirkol, Oğuz Büyükberber, Serhan Erkol, Sinan Sakızlı, Tobias Klein, Ahmet Kenan Bilgiç, Elif Dikeç, Gaye Biçer, Gaye Su Akyol, Mustafa Özşamlı, SehaCan, Gökçen Dilek Acay, Ömer Öztüyen, Tom Camidge, Çoşkun Karademir, Amy Salsgiver, Kerem Sefil, Alp Ersönmez, Cemil Tatlıpınar, Kağan Yıldız, Murat Çopur, Okan Kaya, Ozan Musluoğlu, Can Güngör, Ediz Hafızoğlu, Gökçe Gürçay, Kerem Öktem, Onur Alatan, Şenol Küçükyıldırım
ALBÜMDE YER ALAN PARÇALAR
 1. Evim Nerde
 2. İnsandık
 3. Bırakma
 4. Gidip Dinlenmeliyim
 5. Mi Minör
 6. Torun
 7. Fikrimin İnce Gülü
 8. Nazım’a
 9. Kızılcıklar Oldu Mu
 10. Sombahar
 11. Çok Yakın
 12. Müzikten Uzak
 13. Gönül Dağı Intro
 14. Gönül Dağı
 15. Şenaypilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.

1 akıl fikir:

Adsız | 23/1/13 21:44

When someone writes an post he/she retains the idea of a user in
his/her mind that how a user can understand it. Therefore
that's why this paragraph is outstdanding. Thanks!
My site: online casino gambling

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.