Uğur Meleke'nin Sitemi


İngiltere Ligi maçlarına “orijinal lisan” seçeneğini eklediği için Digitürk yetkililerine çok teşekkürler öncelikle. Bizim spikerler, yorumcular da mükemmeller; ama imkân varsa ara ara bir müsabakayı orijinal dilinde izleme fırsatı da güzel bir şey.

Geçen gün Murat Kosova ile konuşurken Digitürk’ten bir ricamız olduğunu daha fark ettik, o da şu: “İngiltere Ligi maçlarını izlerken alttan bazen iki bant birden geçiyor, biri haberler, biri de iddaa sonuçları… Tamam 78’inci kanalda böyle bir ihtiyaç/zorunluluk olabilir, ama bari 378’deki HD yayında o bantlar geçmese ve ekranın neredeyse 5’te biri kapanmasa”

Zaten tüketiciler Digitürk’ü izlemek için bir bedel ödüyorlar. Spormax’i izlemek için ekstra bir ücret daha ekleniyor. Spormax’i HD izlemek için son bir bedel daha… Sanırım bütün bunları ödeyenlerin İngiltere Ligi’ni tam ekran izleme şansı olmalı. Gözler aşağıdaki haberlere ve Malezya beşinci ligi sonuçlarına takılmadan…

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.