O'nun Vedası


Efsane Yorke-Cole ikilisini bilen bilir.Benim için bu ikili Laurel ve Hardy'den, Tango ve Cash'den ne bileyim Metin Akpınar ve Zeki Alasya ikilisinden daha bir ikili gibi gelmiştir her zaman.Manchester United ile Fifa 2000'de Yorke-Cole ikilisi sayesinde rakip defans hattını seme tavuklara çevirirdim.1999 yılındaki Şampiyonlar Ligi Finali izleyen herkesin belleğinde geri dönüşüm kutusuna gitmeyecek şekilde sabitlenmiştir.Son yıllarda futbolu bırakma kararı furyasına Dwight Yorke'ta katkıda bulunmak istemiş olacak ki kararını geciktirmeden açıkladı.

İnsanların benim futbolum hakkında olumlu düşüncelere sahip olduğunu ve onları mutlu ettiğimi düşünmelerini isterim. Roy Keane, Paul Scholes, Ryan Giggs, David Beckham ve Peter Schmeichel ve Alex Ferguson gibi efsane isimlerle çalışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım.Küçük bir Karayip adasında doğmuş bir çocuğun hayalini kurduğu her şeye sahip oldum. Dünya Kupası’nda mücadele etmek ve sayısız kupa kazanmak harikaydı"

Geçmişimle olan köprünün futbol ayağından bir yıldız daha eksildi.Hoşça kal Cole'un York'u Hoşça kal ...

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.