Bir Garip Şampiyonluk


Lige bak ne demlersen demle! Banfiel son haftaya 2 puan farkla lider giriyor, takipçisi Newells kendi evinde oynayacağı ve Banfield'in deplasmanda Boca'ya yenileceğini umarak hayal kurgu aleminin tepesine tünüyor.


Sonuç : Boca Banfield'i  gerçekten de yeniyor, ama Newells kendisini sadece Banfield'in yenileceğine odakladığı için evindeki maçı kaybediyor ve bir şeylerin kaçırdığının farkına varamadan şampiyonluk kupasını Banfield çoktan kucağına almış oluyor.Kısacası Liginize sıçam.

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.