Djibril Cissé


Volos ile oynanan hazırlık maçında ırkçı tezahuratlara maruz kalan Fransız yıldız, Yunanistan'a geldiğine pişman olduğunu açıkladı.

"Yunanistan'a ırkçı saldırılara uğramak için gelmedim. Topu her ayağıma aldığımda rakip takımın taraftarları maymun sesi çıkarıyorlar. Futbol kariyerimde ilk kez böyle birşeyle karşılaştım. Maç sırasında yaşananlar beni gerçekten korkuttu. Bu durumun bu şekilde devam etmesine izin veremem. Gördüğüm bu anlamsız tepkiler, beni ileriki günlerde radikal kararlar almaya zorlayabilir"

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.