WTA Pekin


Serena Williams,Çin Açık'ın ikinci turunda Ekaterina Makarova'yı yenerek dünya klasmanında 1 numaraya yükselmeyi garantiledi.Williams, Makarova'yı 6-3, 6-2'lik setlerle yenerek WTA Pekin'de üçüncü tura yükseldi.ABD'li tenisçi bu galibiyetle dünya klasmanında 25 haftadır zirvede yer alan Dinara Safina'yı geçerek 1 numara olacak.


Bir yıla yaklaşan sakatlık döneminden çıktıktan sonra ilk turnuva zaferini geçtiğimiz hafta Tokyo'da elde eden Maria Sharapova, final setinde 5-2 geriden gelerek Victoria Azarenka'yı saf dışı bıraktı.Sharapova, üç saat süren mücadelede 9 numaralı seribaşı Azarenka'yı 6-3, 6-7, 7-5'lik setlerle geçti.

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.