Ronaldo"Ben Messi'den farklıyım. Her şeyden önce ondan daha uzun ve kalıplıyım. Herkes Messi'den bahsediyor ama sadece onunla ben oynamayacağız. Bu bireysel bir düello değil. Messi tek başına oynamıyor. Takım arkadaşları da övgüyü hak ediyor. Futbolu bilenler neyi kastettiğimi anlar.
El Clasico çok iyi bir maç olacak. Kazanacağımızdan eminim. Ama maçı kaybedip şampiyonluğu kazanmayı tercih ederim. Şampiyonluk benim için her şeyden önemli"


- Maçtan sonra da hiç çekilmiosun bilader.

1 akıl fikir:

Bora-MAN | 11/4/10 10:52

Mustahak bu adama.Messi sayesinde aandolu futbolcusu seviyesine düşecek şaşası neredeyse.

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.