2010 Güney Afrika YolcularıAvrupa


İngiltere, İspanya, Almanya, Hollanda, Danimarka, Sırbistan, İtalya, İsviçre, Slovakya

Avrupa Play-off'u


1. Torba

Rusya, Fransa, Yunanistan, Portekiz

2. Torba

Ukrayna, İrlanda, Slovenya, Bosna Hersek

Pazartesi çekilecek kurayla 1. Torba'daki takımlar 2. Torba'dan bir takımla eşleşecek ve 14-18 Kasım tarihlerinde oynanacak Play-off karşılaşmalarıyla Avrupa'dan Güney Afrika'ya gidecek son 4 takım belli olacak.

Asya


Kuzey Kore, Avustralya, Japonya, Güney Kore

Afrika

Gana, Fildişi Sahilleri, Güney Afrika

Kuzey Amerika

ABD, Meksika, Honduras

Kuzey Amerika Grubu'nda 4. olan Costa Rica'yla Güney Amerika 5.'si Uruguay play-off oynayacak.

Güney Amerika

Brezilya, Şili, Paraguay, Arjantin

Okyanusya


Asya'da play-off oynamaya hak kazanan Bahreyn'le Okyanusya Elemeleri'nin birincisi Yeni Zelanda arasında oynanacak olan Play-off karşılaşması Dünya Kupası'na gidecek takımı belirleyecek. Play-off'taki ilk karşılaşma Bahreyn'de 0-0 sonuçlandı. İkinci karşılaşma 14 Kasım'da oynanacak.

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.