Elano Diyor ki:


"Galatasaray'a gitmeden önce Dunga'yı aradım ve en iyi tercihin ne olacağını sordum. Sadece Dunga'ya değil fikirlerine önem verdiğim bir kaç deneyimli isme daha sordum. Dunga'ya bu yüzden teşekkür ediyorum. Bana her zaman doğruyu söylüyor"

 "Şehrin iklimini çok sevdim. Burası daha sıcak bir yer. Ukrayna'yı hatırlıyorum da karşılaştırdığımda İstanbul'un harika bir yer olduğunu düşünüyorum. Brezilya'da aradığım herşeyi burada da bulabiliyorum. Süpermarket, restaurant, alışveriş merkezi, kızlarım için okul... Bu ülkeyi çok sevdim. İtiraf etmem gerekirse böyle bir yerle karşılaşacağımı tahmin etmiyordum" 

"Rijkaard, Galatasaray'a Barcelona'daki sistemi getirdi. Brezilya'daki rolümün aynısını Galatasaray'da da yerine getiriyorum"

0 akıl fikir:

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.