Ceredokuz!


Macaristan karşısında ayak bileğinden sakatlanıp maçı yarım bırakan Ronaldo 4 hafta sahalardan uzak kalacak.Ronaldocan şöyle devam etti:

"Kendimi iyi hissediyordum; fakat %100 hazırdım diyemem. Ancak ülkemin Dünya Kupası'na gitmesi için yardımcı olmak istedim. Beklenmedik bir şekilde yeniden sakatlandım"

"Bu sakatlık, daha önce yaşadığım sakatlıktan biraz daha farklı. Ameliyatlık bir durumum yok. Fizyoterapistlerin de yardımıyla en kısa zamanda yeniden Real Madrid forması giyeceğimi umuyorum"

2 akıl fikir:

Recqo | 13/10/09 12:56

insan kendini bu kadar çok beğenirse ve diğer oyuncuları bu kadar küçümserse kendini hep iyi hisseder tabi.futboldan ekmek yiyor iyi olmuş demek istemiyorum ama iyi olmuş.

Wes | 13/10/09 13:44

seviyoruz Cristiano'yu :D Real onsuz bir hiç :)))

Yasal Uyarı
pilavustunout.blogspot aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde pilavustunout.blogspot ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafıma mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.